Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

AVLYST: Vi markerer Verdens poesidag

mandag 19/03-18

Tidspunkt: 14:00 til 15:00

Sandefjordbibliotekene

Rom/Sal: Sandefjord bibliotek

Tema: Litteratur, Poesi

Målgruppe: Voksne

Pris: Gratis

 

Verdens poesidag, foto Bergen bibliotek
Verdens poesidag, foto Bergen bibliotek

UNESCO markerer verdens poesidag 21.mars for å sette søkelys på språklig mangfold, og poesi som et viktig kulturuttrykk.

Vi er tidlig ute og markerer dagen allerede på mandag 19.3.

Elever fra Sandefjord VGS viser oss hvordan dagens ungdommer tolker klassiske og moderne lyrikk- og poesitekster. Det blir en verdig markering av Verdens poesidag!

Loading Events Flere arrangement:
background 20736 1920
Foto: Pixabay

Språkkafé

mandag 17/12-18, kl 13:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 24/09-18,
and Once on Monday 08/10-18,
and Once on Monday 22/10-18,
and Once on Monday 05/11-18,
and Once on Monday 19/11-18,
and Once on Monday 03/12-18,
and Once on Monday 17/12-18
Brettspillkveld
Brettspillkveld

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 17/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 01/10-18,
and Once on Thursday 08/11-18,
and Once on Thursday 29/11-18,
and Once on Monday 17/12-18
Perling
Perleworkshop

MAKEit: Perleworkshop : Vi perler pixelart!

torsdag 20/12-18, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 20/12-18
Ordfører Alf Johan Svele
Foto: Holmestrand kommune

Ordførerens time

torsdag 20/12-18, kl 17:00

Hof folkebibliotek

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 month(s) on that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Friday 30/11-18,
and Once on Thursday 20/12-18
Illustrasjonsbilde til EndeligLørdag

EndeligLørdag – filmpåBiblo

lørdag 22/12-18, kl 11:00

Larvik bibliotek



Translate »