Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Musikk & poesi

onsdag 18/04-18

Tidspunkt: 18:30 til 20:00

Sandefjordbibliotekene

Rom/Sal: Sandefjord bibliotek

Tema: Litteratur, Musikk, Poesi

Målgruppe: Voksne

Pris: Gratis

 

Mikrofon

Under dette arrangementet kan alle gå opp på podiet og formidle poesi, musikk og sang. Det kan være egne eller andres tekster, improviserte eller uskrevne tekster – scenen er for poeter og musikere som har noe på hjertet. Ansvarlig for kveldene er Mona Windvik og Jann Rygh Sivertsen. Velkommen som deltaker eller publikum!

Loading Events Flere arrangement:
background 20736 1920
Foto: Pixabay

Språkkafé

mandag 17/12-18, kl 13:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 24/09-18,
and Once on Monday 08/10-18,
and Once on Monday 22/10-18,
and Once on Monday 05/11-18,
and Once on Monday 19/11-18,
and Once on Monday 03/12-18,
and Once on Monday 17/12-18
Brettspillkveld
Brettspillkveld

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 17/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 01/10-18,
and Once on Thursday 08/11-18,
and Once on Thursday 29/11-18,
and Once on Monday 17/12-18
Perling
Perleworkshop

MAKEit: Perleworkshop : Vi perler pixelart!

torsdag 20/12-18, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 20/12-18
Ordfører Alf Johan Svele
Foto: Holmestrand kommune

Ordførerens time

torsdag 20/12-18, kl 17:00

Hof folkebibliotek

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 month(s) on that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Friday 30/11-18,
and Once on Thursday 20/12-18
Illustrasjonsbilde til EndeligLørdag

EndeligLørdag – filmpåBiblo

lørdag 22/12-18, kl 11:00

Larvik bibliotek



Translate »