Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Hiroshimadagen

mandag 06/08-18

Tidspunkt: 16:30 til 19:30

Sandefjordbibliotekene

Rom/Sal: Sandefjord bibliotek

Tema: Debatt og samtale, Foredrag

Målgruppe: Voksne

Pris: Gratis

 

Hiroshima

Den 6. august er det Hiroshimadagen.

Det blir fredsappell ved en ungdom og innledning om “Fred på og med Moder Jord” ved Knut Vidar Paulsen, leder av Nordahl Grieg Fredsfond og Stiftelsen Natur og Kultur.

Tidligere ordfører i Andebu, Bjarne Sommerstad, var med i Ordførere for fred, og gruppelederne for partiene i Sandefjord bystyre er invitert til dialog på Hiroshimadagen.

Loading Events Flere arrangement:
Rollespill
Foto: Tønsberg og Færder bibliotek

MAKEit : Rollespillkveld – Dungeons & Dragons

onsdag 22/05-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 16/01-19,
and Once on Wednesday 30/01-19,
and Once on Wednesday 13/02-19,
and Once on Wednesday 27/02-19,
and Once on Wednesday 13/03-19,
and Once on Wednesday 27/03-19,
and Once on Wednesday 10/04-19,
and Once on Wednesday 24/04-19,
and Once on Wednesday 08/05-19,
and Once on Wednesday 22/05-19,
and Once on Wednesday 05/06-19
Øyvind Madsen, filosofikafé. Foto Anne Mette Haddeland
Foto: Anne Mette Haddeland

Filosofikafé – tema: «Jeg og du»

torsdag 23/05-19, kl 13:00

Horten bibliotek

Hortensrommet

Etter skoletid. Logo

Etter skoletid (Lardal)

torsdag 23/05-19, kl 14:00

Larvik bibliotek

Larvik bibliotek avdeling Lardal

Fimo
Eksempel laget av deltagere fra tidligere workshop

MAKEit: Fimoworkshop – lag en liten drage

torsdag 23/05-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 23/05-19
Filosofisk Salong2018
Thinker av Jose Bascaran

Filosofisk salong

torsdag 23/05-19, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Lesestund Foto: TNB
Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 24/05-19, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 24/05-19
Sjørøverbilde
Foto: Pixabay

Sjørøverlørdag med aktivitetsbord

lørdag 25/05-19, kl 11:00

Horten bibliotek

Hele Norge snakker
Hele Norge snakker

Hele Norge snakker

lørdag 25/05-19, kl 12:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Hele biblioteket

0926 001

Lesestund – Wilbur den gule katten

lørdag 25/05-19, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Andebu bibliotek



Translate »