Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Eventyrstund

onsdag 23/09-20

Tidspunkt:

10:30 til 11:00

Sandefjordbibliotekene

Rom/Sal: Sandefjord bibliotek

Tema: Eventyrstund

Målgruppe: Barn

Pris: Gratis

 

Eventyrstund

Det blir sang, moro og eventyr på biblioteket 10.30 på onsdager.
Passer best for barnehagebarn.

OBS! Obligatorisk påmelding på telefon 33 41 67 60.

Eventyrstund er flyttet til arrangementshjørnet i første etasje.

Velkommen til eventyrstund hver onsdag fra september til desember.

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
Kråkebollebilly

Kinotek: Kortfilmer

mandag 28/09-20, kl 11:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Lesesirkel
Foto: Annie Spratt/Unsplash

Lesesirkel: Vegetarianeren av Han Kang

mandag 28/09-20, kl 18:00

Tønsberg og Færder bibliotek

illustrasjonsfoto. Bøker. Foto: pixabay
Bøker. Foto: pixabay

BokSnakk

tirsdag 29/09-20, kl 11:00

Larvik bibliotek

Bølgen kulturhus

Spanske delikatesser Foto Johan Mouchet Unsplash

Bokkafe: Spanske fristelser

tirsdag 29/09-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Strikk&Lytt foto wikimedia commons
Foto: Wikimedia Commons

Strikk&Lytt

tirsdag 29/09-20, kl 18:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 30/09-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 30/09-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20
Rollespel nettside

Rollespillkveld

onsdag 30/09-20, kl 16:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Thursday 17/06-21
et tegnet bilde av en fyllepenn og en gitar
Musikk og poesi , bilde: Jonas A. Larsen

Musikk & poesi

onsdag 30/09-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 21/10-20,
and Once on Wednesday 18/11-20
Strikk&Lytt foto wikimedia commons
Foto: Wikimedia Commons

Strikk&Lytt

torsdag 01/10-20, kl 18:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Tjøme

Bilde av Vigdis Hjorths bok "Er mor død" og en foto av Vigdis Hjorth
Bokomslag Er mor død, Vigdis Hjorth

Er mor død – Vigdis Hjorth i samtale med Anne Schäffer

torsdag 01/10-20, kl 19:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Lesestund Foto: TNB
Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 02/10-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Fantasia



Translate »