Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Den lille piken med fyrstikkene

søndag 16/12-18

Tidspunkt: 12:30 til 13:00

Sandefjordbibliotekene

Rom/Sal: Sandefjord bibliotek

Tema: Teater

Målgruppe: Barn

Pris: Gratis

 

Piken del

Forestillingen er en vakker og stemningsfull versjon av H. C. Andersens «Piken med svovelstikkene», fremført av Sandefjord kulturskoles ungdomsteater, Stokke. Dette er en familieforestilling og passer for alle. Varighet ca 25 minutter.

 

 

 

 

Loading Events Flere arrangement:
background 20736 1920
Foto: Pixabay

Språkkafé

mandag 17/12-18, kl 13:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 24/09-18,
and Once on Monday 08/10-18,
and Once on Monday 22/10-18,
and Once on Monday 05/11-18,
and Once on Monday 19/11-18,
and Once on Monday 03/12-18,
and Once on Monday 17/12-18
Brettspillkveld
Brettspillkveld

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 17/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 01/10-18,
and Once on Thursday 08/11-18,
and Once on Thursday 29/11-18,
and Once on Monday 17/12-18
Perling
Perleworkshop

MAKEit: Perleworkshop : Vi perler pixelart!

torsdag 20/12-18, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 20/12-18
Ordfører Alf Johan Svele
Foto: Holmestrand kommune

Ordførerens time

torsdag 20/12-18, kl 17:00

Hof folkebibliotek

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 month(s) on that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Friday 30/11-18,
and Once on Thursday 20/12-18
Illustrasjonsbilde til EndeligLørdag

EndeligLørdag – filmpåBiblo

lørdag 22/12-18, kl 11:00

Larvik bibliotek



Translate »