Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

AVLYST! Brettspillkveld

mandag 20/01-20

Tidspunkt:

17:00 til 19:30

Sandefjordbibliotekene

Rom/Sal: Sandefjord bibliotek

Tema: Spill

Målgruppe: Familie

Pris: Gratis

 

brettspillkveld

Liker du å spille brettspill? Har du lyst på nye venner?

Hver mandag er det brettspillkveld på biblioteket!

Vi har spill, men ta gjerne med deg et du ønsker å spille med andre!

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
Spanske delikatesser Foto Johan Mouchet Unsplash

Bokkafe: Spanske fristelser

tirsdag 29/09-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Strikk&Lytt foto wikimedia commons
Foto: Wikimedia Commons

Strikk&Lytt – FULLT!

tirsdag 29/09-20, kl 18:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 30/09-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 30/09-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20
Rollespel nettside

Rollespillkveld

onsdag 30/09-20, kl 16:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Thursday 17/06-21
et tegnet bilde av en fyllepenn og en gitar
Musikk og poesi , bilde: Jonas A. Larsen

Musikk & poesi

onsdag 30/09-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 21/10-20,
and Once on Wednesday 18/11-20
Strikk&Lytt foto wikimedia commons
Foto: Wikimedia Commons

Strikk&Lytt

torsdag 01/10-20, kl 18:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Tjøme

Bilde av Vigdis Hjorths bok "Er mor død" og en foto av Vigdis Hjorth
Bokomslag Er mor død, Vigdis Hjorth

Er mor død – Vigdis Hjorth i samtale med Anne Schäffer

torsdag 01/10-20, kl 19:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Lesestund Foto: TNB
Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 02/10-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Fantasia

Masse-bøker-på-gresset

Litteraturhalvtimen

fredag 02/10-20, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 26/03-21
Dame med skaut som holder en kost. Stor solsikkeblomst i bakgrunnen.

Familielørdag: Solsikkeblomst – flyttet til Biorama i Holmestrand – gratis buss tur/retur fra Sande

lørdag 03/10-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Biorama

Eventyret om pannekaka Foto  Nils Petter Aaland
Foto: Nils-Petter Aaland

Familieforestilling: Eventyret om pannekaka

lørdag 03/10-20, kl 12:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen



Translate »