Ansatte

Ledelse:

Anette Østad, enhetsleder Sandefjord bibliotek
tlf.: 33416748, epost: Anette.Borge.Ostad@sandefjord.kommune.no

Hanne Ottoson, enhetsleder Stokke bibliotek og Andebu bibliotek
tlf.: 33295222, epost: Hanne.Ottoson@sandefjord.kommune.no

 

Andebu bibliotek:

Kjersti Gulli Lunde, bibliotekar
epost: Kjersti.Gulli.Lunde@sandefjord.kommune.no

Hanne Møyland, konsulent
tlf.: 33438134, epost: Hanne.Moyland@sandefjord.kommune.no

Thomas Overvik, fagarbeider
epost: Thomas.Overvik@sandefjord.kommune.no

 

Sandefjord bibliotek:

Hege Aarhus, leder skranke
tlf.: 33416765, epost: Hege.Aarhus@sandefjord.kommune.no

Inger Sofie Frog Austnes, leder barneavdeling
tlf.: 33416754, epost: Inger.Sofie.Frog.Austnes@sandefjord.kommune.no

Tale Bergan, bibliotekar barneavdeling
tlf.: 33416743, epost: Tale Bergan@sandefjord.kommune.no

Veslemøy Grinde, bibliotekar voksenavdeling
tlf.: 33416752, epost: Veslemoy.Grinde@sandefjord.kommune.no

Heidi Haraldsen, bibliotekar barneavdeling
tlf.: 33416753, epost: Heidi.Haraldsen@sandefjord.kommune.no

May Haraldsen, bibliotekar voksenavdeling
tlf.: 33416744, epost: May.Synnove.Haraldsen@sandefjord.kommune.no

Lene K. Henriksen, sekretær
tlf.: 33416740, epost: Lene.K.Auensen.Henriksen@sandefjord.kommune.no

Jolanta Karpinska-Jørgensen, sekretær innkjøp
tlf.: 33416742, epost: Jolanta.Karpinska-Jorgensen@sandefjord.kommune.no

Anne Grethe Larsen, sekretær
tlf.: 33416740, epost: Anne-Grethe.Larsen@sandefjord.kommune.no

Kirsten Muhle, litteraturformidler
tlf.: 33416749, epost: Kirsten.E.Falch.Muhle@sandefjord.kommune.no

Nina Okun, bibliotekassistent
tlf.: 33416740, epost: Nina.Andrea.Okun@sandefjord.kommune.no

Miriam Chantal Søgaard, bibliotekassistent (permisjon)
tlf.: 33416740, epost: Miriam.Chantal.Sogaard@sandefjord.kommune.no

Beatrice Tessmer, bibliotekar voksenavdeling
tlf.: 33416746, epost: Beatrice.Tessmer@sandefjord.kommune.no

Elisabeth Haugli Tvedalen, bibliotekar voksenavdeling (vikar)
epost: Elisabeth.Haugli.Tvedalen@sandefjord.kommune.no

 

Stokke bibliotek:

Hilde Anvik, bibliotekar, hovedansvarlig skole
tlf.: 33295225, epost: Hilde.Marie.Anvik@sandefjord.kommune.no

Anne Marie Fure, bibliotekar, hovedansvarlig voksenavdeling
tlf.: 33295223, epost: Anne.Marie.Fure@sandefjord.kommune.no

Anita Klophmann, konsulent
tlf.: 33295225, epost: Anita.Klophmann@sandefjord.kommune.no

Wenche Roald Naas, bibliotekar, hovedansvarlig barneavdeling
tlf.: 33295224, epost: Wenche.Roald.Naas@sandefjord.kommune.no

Translate »