Ansatte

Ledelse:

Berit Borgen, Seksjonsleder Sandefjordbibliotekene
tlf.: 33416751, epost: Berit.Borgen@sandefjord.kommune.no

 

Andebu bibliotek:

Elin Fjellheim, Bibliotekar
tlf.: 33438135, epost: Elin.Fjellheim@sandefjord.kommune.no

Hanne Møyland, Konsulent
tlf.: 33438134, epost: Hanne.Moyland@sandefjord.kommune.no

Thomas Overvik, Konsulent
epost: Thomas.Overvik@sandefjord.kommune.no

 

Sandefjord bibliotek:

Inger Sofie Frog Austnes, Avdelingsleder Kultur og fiksjon 
tlf.: 33416754, epost: Inger.Sofie.Frog.Austnes@sandefjord.kommune.no

Tale Bergan, Avdelingsleder Barn og unge 
tlf.: 33416743, epost: Tale Bergan@sandefjord.kommune.no

Veslemøy Grinde, Avdelingsleder Kunnskap og læring 
tlf.: 33416752, epost: Veslemoy.Grinde@sandefjord.kommune.no

Heidi Haraldsen, Bibliotekar
tlf.: 33416753, epost: Heidi.Haraldsen@sandefjord.kommune.no

May Haraldsen, Bibliotekar 
tlf.: 33416744, epost: May.Synnove.Haraldsen@sandefjord.kommune.no

Lene K. Henriksen, Sekretær
tlf.: 33416740, epost: Lene.K.Auensen.Henriksen@sandefjord.kommune.no

Bente Pernilla Høye, Konsulent
tlf.: 33416756, epost: Bente.Pernilla.Hoye@sandefjord.kommune.no

Jolanta Karpinska-Jørgensen, Sekretær innkjøp

tlf.: 33416742, epost: Jolanta.Karpinska-Jorgensen@sandefjord.kommune.no

Heidi Andrea Kristoffersen, Konsulent 
epost: Heidi.Andrea.Kristoffersen@sandefjord.kommune.no

Anne Grethe Larsen, Sekretær
epost: Anne-Grethe.Larsen@sandefjord.kommune.no

Nina Okun, Bibliotekassistent
tlf.: 33416740, epost: Nina.Andrea.Okun@sandefjord.kommune.no

Anne Schäffer, Litteraturformidler 
epost: Anne.Schaffer@sandefjord.kommune.no

Miriam Chantal Søgaard, Bibliotekassistent
tlf.: 33416740, epost: Miriam.Chantal.Sogaard@sandefjord.kommune.no

Beatrice Tessmer, Bibliotekar 
tlf.: 33416746, epost: Beatrice.Tessmer@sandefjord.kommune.no

Hege Aarhus, Stedsansvarlig
tlf.: 33416765, epost: Hege.Aarhus@sandefjord.kommune.no

Christine Aasbø, Bibliotekar 
tlf.: 33416759, epost: Christine.Aasbo@sandefjord.kommune.no

 

Stokke bibliotek:

Hilde Anvik, Bibliotekar
tlf.: 33295222, epost: Hilde.Marie.Anvik@sandefjord.kommune.no

Anne Marie Fure, Bibliotekar, hovedansvarlig voksenavdeling
tlf.: 33295223, epost: Anne.Marie.Fure@sandefjord.kommune.no

Anita Klophmann, Konsulent, hovedansvarlig barnehager
tlf.: 33295225, epost: Anita.Klophmann@sandefjord.kommune.no

Amalie Barclay Nordbø, Bibliotekar, hovedansvarlig skole
tlf.: 33295225, epost: Amalie.Barclay.Nordbo@sandefjord.kommune.no

Wenche Roald Naas, Bibliotekar, Stedsansvarlig
tlf.: 33295224, epost: Wenche.Roald.Naas@sandefjord.kommune.no

Translate »